Przejdź do treści

Artyści Fundacji „Wygrajmy Razem” zagrają dla WOŚP 2018

Jak co roku artyści naszej fundacji angażują się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Dąbrowie Górniczej realizowanych będzie wiele inicjatyw i akcji, których celem jest zbiórka pieniędzy dla fundacji Jurka Owsiaka. Jedną z atrakcji jest ta pod hasłem „Pogoria morsuje”.

Nasze, dąbrowskie morsy będą się kąpać w zimnym jeziorze w niedzielę, a w sobotę członkowie Stowarzyszenia „Inicjatywa Dąbrowska” ugotują dla morsów pyszny i rozgrzewający żurek. Łukasz Baruch,który jest członkiem ID zgłosił się do prac przy krojeniu kiełbaski, cebulki i innych pyszności, z których składać się będzie żurek.

26219904_1820425687989608_1627224873203557493_n

Wiele atrakcji odbędzie się również w Pałacu Kultury Zagłębia. Zagra zaprzyjaźniona Miejska Orkiestra Dęta w Dąbrowie Górniczej. My zaś szczególnie zapraszamy na około godziny koncert zespołu MEZALIANS ART w składzie: Iwona Zięba, Karolina Żelichowska, Łukasz Baruch i Grzegorz Dowgiałło.

Artyści na scenie Pałacu Kultury Zagłębia zaśpiewają znane i lubiane przeboje. Start około 18.30. Przypominamy, że tegoroczny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to zbiórka pieniędzy na rzecz leczenia noworodków. Więcej informacji o innych działaniach w ramach tegorocznej akcji WOŚP 2018 można przeczytać na stronie: https://www.dabrowa-gornicza.pl/aktualnosci/orkiestra-gra/