Przejdź do treści

Akcja MOON czyli koncertujemy z dziećmi z dabrowskich przedszkoli!

2 października odwiedziliśmy muzycznie niepubliczne przedszkole „Stonoga” (DG, ul. Przybylaka) i przedszkole numer 39 (DG – Mydlice). W „Stonodze” zostaliśmy przyjęci wspaniale.

Dzieciaki ubrane na galowo, specjalnie przygotowany baner, rysunki tematycznie nawiązujące do piosnek śpiewanych podczas wspólnego koncertu (Ogórek, Lalka Zuzia, Puszek – Okruszek). Po koncercie dzieci wręczyły nam kwiaty i czekoladki. Było po prostu pięknie i wzruszająco. Nie obyło się bez przytulasów. 🙂

Koncert w przedszkolu Stonoga

W tym przedszkolu będziemy gościć jeszcze raz, ale już teraz z całego serca dziękujemy za tak miłe przyjęcie zarówno kochanym dzieciakom, jak i nauczycielom z Panią Aleksandrą Szumacher na czele. Prosto ze „Stonogi” udaliśmy się do przedszkola numer 39.

Przedszkole 39 - koncert

Tutaj dzieci było znacznie więcej. Kiedy śpiewaliśmy razem z nimi, to aż drżały ściany  🙂 Bardzo cieszymy się, że przedszkolaki były świetnie przygotowane i znały wszystkie piosenki.

Atmosfera była prawdziwie koncertowa. Ponieważ w przedszkolu 39 byliśmy po raz ostatni, dzieci otrzymały kolorowanki zaprojektowane przez naszą Justynę Margielewską. Była to nagroda za czynny udział w zajęciach i wielką wrażliwość. Energii którą dostajemy od dzieci w przedszkolach nie da się niczym zastąpić!

W dzisiejszych spotkaniach piosenki z dziećmi śpiewali jak zwykle: Karolina Żelichowska, Łukasz Baruch i Grzegorz Dowgiałło. Na słowa podziękowania zasłużyli również: Maja Dowgiałło (siostra Grześka, która robiła zdjęcia) i Łukasz Kolber z Dąbrowskiej Fundacji „Godne Życie” (za transport i dźwiganie sprzętu nagłośnieniowego). Jeszcze raz dziękujemy!