Przejdź do treści

12 urodziny naszej fundacji

Dziś Fundacja „Wygrajmy Razem” obchodzi swoje 12 urodziny. Z tej okazji chcielibyśmy z całego serca podziękować zespołowi naszej fundacji za ogromny wkład i zaangażowanie w jej rozwój. Ogromne dzięki dla wszystkich instytucji, firm, organizacji pozarządowych i ludzi dobrej woli, którzy trzymają za nas kciuki, wspierają i motywują nas do kreowania coraz to nowych działań!

Dziękujemy za pomoc finansową, materialną, ale też za dobre rady, słowa pociechy kiedy bywa trudno i słowa krytyki, które też są potrzebne. Najbardziej wdzięczni jesteśmy naszemu miastu – Dąbrowie Górniczej. To tutaj organizacje działające w ramach trzeciego sektora mają szerokie pole do działania i szansę na realizowanie się.

Dąbrowskie instytucje z którymi współpracujemy (Urząd Miejski, MOPS, Pałac Kultury Zagłębia, Miejska Biblioteka Publiczna) są otwarte na nasze pomysły, wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom i potrzebom, co bardzo pomaga w działalności. Za to wielkie dzięki! Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Fundacja na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych „Wygrajmy Razem” najlepiej jak tylko może służyła tym, dla których została stworzona. Trzymajcie za nas kciuki! Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch – Zarząd Fundacji „Wygrajmy Razem”.

Elf z logo Fundacji z tortem. Na rysunku data: 11.10.2022 I info o 12 lat działalności Fundacji Wygrajmy Razem
Urodzinowa grafika