Przejdź do treści

Wiosenny Konkurs Plastyczny dla Dzieci z Niepełnosprawnością 2023

Już wkrótce ruszamy z nowym projektem! Tym razem będzie to konkurs dla młodych rysowników i grafików. Zadaniem dzieci będzie zilustrowanie ich ulubionej piosenki lub wiersza o tematyce wiosennej. To nie żart już 1 Kwietnia 2023 wystartuje „Wiosenny Konkurs Plastyczny dla Dzieci z Niepełnosprawnością”!

UWAGA! Konkurs jest kierowany do wszystkich dzieciaków z niepełnosprawnością przebywających na terenie Polski. Szczegóły konkursu i wszystkie, niezbędne dokumenty są dostępne na naszej stronie www. Zapraszamy do udziału w konkursie!

WAŻNE! W Regulaminie konkursu zostały podane informacje, jakie prace plastyczne będą akceptowane: „za materiał artystyczny przyjmuje się przesłanie zeskanowanej lub sfotografowanej pracy plastycznej w formacie A4 będącej ilustracją wiersza lub piosenki o tematyce wiosennej. Akceptowany format plików to jpg. png. bmp tif. Odręcznie stworzone ilustracje należy wykonać technikami, które pozwolą na sfotografowanie wykonanej przez uczestnika pracy. Akceptowane techniki to na przykład rysunek wykonany: kredkami (świecowymi, ołówkowymi,) pisakami, farbami, pastelami, wycinanka.

Organizator akceptuje również wykonanie ilustracji w technice cyfrowej to znaczy stworzenie rysunku przez uczestnika na komputerze (program MS Paint, The Gimp, itp.). Stworzone tą techniką rysunki należy zapisać we formacie png.Do przygotowanych ilustracji należy dołączyć plik tekstowy z wierszem lub piosenkę o tematyce wiosennej (plik mp3, link do piosenki zamieszczony na You Tube).”

Film – multimedialny plakat.