Projekt Wygrajmy Razem Mimo Wszystko 2019

„WYGRAJMY RAZEM MIMO WSZYSTKO” – projekt współfinansowany ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza

Organizator: Fundacja „WYGRAJMY RAZEM”

Współorganizator: Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Partnerzy:Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej, Warsztat Terapii Zajęciowej „Otwarte Serca” w Dąbrowie Górniczej, Stowarzyszenie Miejska Orkiestra Dęta Dąbrowy Górniczej

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza, Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie
Patroni medialni: TV TELPOL, Magazyn „NASZE SPRAWY”
Miejsce realizacji: Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Darczyńcy: Firma SARPI Sp. z.o.o w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowskie Wodociągi Sp. z.o.o, Biuro Rachunkowe WN MA Bożena Urbańska w Dąbrowie Górniczej

Termin realizacji: 23.11.2019

Koncert Taka jest miłość!

23 listopada 2019 w Dąbrowie Górniczej, wystartowała kolejna edycja artystycznego projektu pod hasłem „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko”, realizowanego przez dąbrowską Fundację „Wygrajmy Razem” i Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej w kooperacji z Partnerami. (WTZ „Otwarte Serca”, SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.

O godz. 17.00, na scenie teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia zabrzmiały w wykonaniu zaproszonych wokalistów najpiękniejsze piosenki o miłości. Nie zabrakło takich przebojów jak „Gdy mi Ciebie zabraknie”, „Odrobinę szczęścia w miłości”, „Byłaś dla mnie wszystkim, czy „Lornetka”. Ponad to w koncercie wystąpiły laureatki I Przeglądu Wokalnych Talentów „Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność” – nowego projektu Fundacji „Wygrajmy Razem” realizowanego wspólnie z PKZ Oprawę muzyczną na wysokim poziomie zagwarantowała dąbrowska Miejska Orkiestra Dęta, która w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia swojej działalności.

W roli konferansjera wystąpiła popularna dziennikarka telewizyjna – Monika Zamachowska.

W ramach projektu odbyła się gala wręczenia statuetek ELFY za wsparcie działań Fundacji „Wygrajmy Razem” Łukasza Barucha i Karoliny Żelichowskiej, a także dobrowolna zbiórka datków na cele statutowe w/w organizacji.