Przejdź do treści

Konkurs Piosenki Radosnej

Wiosna za pasem. Choć prognozy dotyczące 3 fali nie są optymistyczne to mamy nadzieję, że będzie to jednak WIOSNA RADOSNA. I pełni tej nadziei, a także głodni przeżyć kulturalnych (wszak jesteśmy fundacją w sztukach pięknych rozmiłowaną), postanowiliśmy przygotować KONKURS PIOSENKI RADOSNEJ.

Zatem, od 21.03 do 20.04.2021 czekamy na Wasze zgłoszenia do konkursu (należy również wypełnić pozostałe dokumenty)! Waszym zadaniem będzie, jak podajemy w Regulaminie wykonanie 1 piosenki w języku polskim, która „powinna mieć wydźwięk radosny i optymistyczny w myśl nazwy konkursu – KONKURS PIOSENKI RADOSNEJ”.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu (w tym warunki uczestnictwa) można przeczytać w Regulaminie Konkursu. Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju, konkurs ma formę zdalną.

Pliki do pobrania:

Plakat konkursu, zawiera daty konkursu i informacje podstawowe - opis pod plakatem szczegółowy
Plakat konkursu

Opis plakatu: U góry grafiki logo Organizatora – Fundacja Na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych „Wygrajmy Razem”, która zaprasza na KONKURS PIOSENKI RADOSNEJ. Poniżej na zielonkawobłękitnym tle z wiosennymi kwiatami pytania do uczestnika / uczestniczki konkursu: Muzyka to Twoja pasja? Uwielbiasz śpiewać solo? A może w duecie? Ten konkurs jest dla Ciebie! Poniżej zachęt podano daty nadsyłania zgłoszeń do konkursu: Ruszamy w pierwszy dzień 21.03.202! Pod datą startu kolejna informacja, o tym gdzie znajdują się karty zgłoszenia, regulamin konkursu i inne niezbędne dokumenty do pobrania. Podano adres strony www: www.wygrajmyrazem.org.pl Zakładka: REALIZOWANE PROJEKTY pod linkiem KONKURSY. Z prawej strony plakatu, wyróżniona adnotacja: „Uwaga!!! Z powodu zaistnienia pandemii COVID-19 w kraju konkurs ma formę zdalną! Poniżej tej informacji, dodano jeszcze logo magazynu „Nasze Sprawy”, który jest patronem medialnym konkursu.