Przejdź do treści

Kasieńkowe Bajanie 2017

Warsztaty wrażliwości czyli Kasieńkowe Bajanie 2017

Data: 28.06 – 26.10.2017

Miejsce: Klub Osiedlowy Seniora i Juniora „Manhattan” w Dąbrowie Górniczej, Szkoła Podstawowa nr 11 w Dąbrowie Górniczej.

Organizatorzy: Fundacja „Wygrajmy Razem” z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, Stowarzyszenie „Dar Serca” z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, „Razem w Przyszłość”z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, Szkoła Podstawowa nr 11 w Dąbrowie Górniczej.

plakat warsztatów
plakat warsztatów
plakat warsztatów

28 czerwca 2017 w Klubie Osiedlowym od Juniora do Seniora „Manhattan”, prowadzonym przez Stowarzyszenie „Razem w Przyszłość”, dąbrowskie dzieci ze świetlic środowiskowych mogły wysłuchać muzycznej baśni o niezwykłym stoliczku.

Audycję poprowadziła niewidoma, utalentowana artystka Katarzyna Nowak z Wrocławia, w ramach swoich spotkań z najmłodszymi pod nazwą „KASIEŃKOWE BAJANIE”. Było to pierwsze z trzech spotkań z Dąbrowskimi dziećmi, podopiecznymi Stowarzyszenia „Dar Serca”.

Na kolejnym spotkaniu Katarzyna Nowak opowiadała i śpiewała o przygodach kwiatków. Miało to miejsce w wakacje – 20 lipca i te „bajanie” również odbyło się w klubie Seniora i Juniora „Manhattan”.

Ostatnia w tym roku audycja muzyczna z cyklu „Kasieńkowe Bajanie” w ramach „Warsztatów wrażliwości” odbyła się 26.10.2017 o godz. 10.30 w Szkole Podstawowej numer 11. Tym razem utalentowana, niewidoma, wrocławska artystka – Katarzyna Nowak przybliżyła dąbrowskim dzieciom baśniową historię Piotrusia Pana.

Realizatorem tego projektu jest dąbrowskie Stowarzyszenie „Dar Serca” zaś Partnerzy to m.in. Fundacja „Wygrajmy Razem” i Stowarzyszenie „Razem w Przyszłość”.