Przejdź do treści

Artyści Fundacji „Wygrajmy Razem” i ich przyjaciele zaśpiewali dla Zosi

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy wzięli udział w koncercie pt. „Siła przyjaźni – by Zosia widziała świat” (odbył się 22.04). Dzięki ludziom dobrej woli udało się zebrać na leczenie Zosi Zięby kwotę w wysokości 1680,65 zł!

Plakat zosia

Koncert był naprawdę piękny i wzruszający. Dziękujemy Proboszczowi parafii pod wezwaniem Świętego Antoniego z Padwy – o. Radosławowi Kramarskiemu w Dąbrowie Górniczej za możliwość zrealizowania koncertu w murach tej pięknej świątyni. Dziękujemy również chłopakom z zespołu ECHOTOWN, naszej kochanej Agacie Widera-Burda, Jankowi Sławek, Aleksandrze Baruch i Dominikowi Maleckiemu. Podziękowania ślemy do Bożeny Żelichowskiej, Renacie Pozorskiej, Oli Pozorskiej, Krzysztofowi Kurowskiemu i Grzegorzowi Dowgiałło.

artyści śpiewają dla Zosi

Byliście wszyscy wspaniali. Jeszcze raz dziękujemy przede wszystkimi w imieniu Zosi i jej rodziców: Adrian Zięba, Iwona Zięba. Wielkie serduszka dla tych wreszcie, którzy słuchali naszego koncertu i napełniali puszki niezbędnymi pieniążkami. Wszystko po to, by Zosia widziała nasz piękny świat  🙂 Pieniążki zostaną wpłacone na konto fundacji, a następnie na podstawie umowy darowizny przekazane Państwu Zięba. Zbiórka zostanie rozliczona i sprawozdana w ministerstwie.