Przejdź do treści

Zaśpiewaliśmy dla Antka

30 września muzyka połączyła nas we wspólnym celu, jakim jest pomoc małemu Antkowi. Bazylika Matki Boskiej Anielskiej rozbrzmiewała dźwiękami piosenek śpiewanych przez zespół wokalny Mezalians Art (Iwona Zięba, Karolina Żelichowska,Grzesiek Dowgiałło i Łukasz Baruch) i zaproszoną gościnnie Klaudię Szczepanik.

Koncert poprowadził nasz serdeczny przyjaciel Łukasz Kolber z fundacji Godne Życie. Wolontariuszom fundacji Wygrajmy Razem (buziaki dla Bożeny Żelichowskiej,Renaty Pozorskiej i Oli Pozorskiej) udało się zebrać do puszek kwotę w wysokości 1488,38. Pieniążki zostaną wpłacone jako wynik zbiórki zarejestrowanej w Ministerstwie pod numerem:2018/4027/OR a następnie na podstawie umowy darowizny przekazane rodzicom Antka.

Koncert dla Antka

W imieniu chłopca i jego rodziców dziękujemy wszystkim za wielkie serca i ofiarność. Dziękujemy także księdzu Proboszczowi Andrzejowi Stasiakowi za udostępnienie kościoła i Dominikowi Maleckiemu za nagłośnienie koncertu i Majeczce Dowgiałło za robienie zdjęć . Przypominamy,że cały czas można wpłacać darowizny na rzecz Antka na konto fundacji Wygrajmy Razem (dostępne na naszej stronie www.wygrajmyrazem.org.pl

W tytule przelewu należy wpisać: DAROWIZNA NA RZECZ ANTONIEGO SOKOŁOWSKIEGO. Jeszcze raz dziękujemy.