Przejdź do treści

Projekt Wyśpiewajmy Marzenia 2017

Koncert pn. „WYŚPIEWAJMY MARZENIA” – projekt w ramach akcji „Graj i pomagaj” Dąbrowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. 

Organizatorzy: Stowarzyszenie „DAR SERCA”, Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Partnerzy: Fundacja „WYGRAJMY RAZEM”, Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców i Animatorów Kultury SILESIA TAK ART.

Miejsce realizacji: Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej
Termin realizacji: 
18.05.2017

18.05.2017 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej, artyści Fundacji „Wygrajmy Razem” i przyjaciele, zaśpiewali dla podopiecznych Stowarzyszenia „Dar Serca”.

To był wspaniały koncert charytatywny, dzięki któremu podopieczni Stowarzyszenia „Dar Serca” będą mogli wyjechać na kolonie. Do tej inicjatywy przyłączyli się artyści Fundacji „Wygrajmy Razem” jako grupa MEZALIANS ART w składzie: Karolina Żelichowska, Iwona Zięba, Łukasz Baruch i Grzegorz Dowgiałło.

Mezaliansom towarzyszyli dąbrowscy wokaliści: śpiewaczka operowa – Agata Widera -Burda i piosenkarz Przemysław Smolarski oraz Katarzyna Musiał i inni soliści z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej pod kierownictwem artystycznym Dariusza Szwedy.

Koncert rozpoczął się występem dzieci, które przywitały publiczność zgromadzoną w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej hitem Majki Jeżowskiej „Rytm i melodia”, a potem starsi artyści śpiewająco dopowiadali dzieciakom o muzyce, marzeniach i aby w finale przypomnieć, że warto „zawsze sercem patrzyć”.

Dziękujemy Stowarzyszeniu „Dar Serca” za zaproszenie do tej szczytnej inicjatywy!

Dar serca www